Hacamat Eğitmeni Olmak İster misiniz?

Eğitmenlik eğitimi online olup normalde 2.000₺ veya Avrupa'da 700€ eğitim ücreti olan eğitim talep karşılanıncaya kadar 70% indirimli fiyatından yapılacaktır. +90 532 301 10 46 Whats App

Hacamat Eğitmeni Olmak İster misiniz?
hacamat kursu

Hacamat Eğitmeni Olmak İster misiniz?

 

Hacamat ve Geleneksel Tıp Eğitmenliği eğitimine sadece doktor, heilpraktiker, heilpraktiker öğrencisi, hemşire, ATT, ebe,  fizyoterapist, güzellik uzmanı, masör veya biyolog gibi anatomi ve hijyen okumuş sağlıkçılar katılabilirler. +90 532 301 10 46 Whats App

 

Hacamat Eğitmenliği Eğitimi başta HACAMAT olmak üzere Geleneksel tıbbın her alanında eğitmenlik eğitimi alanında uzman kişilerin tecrübelerini ve bilgilerini bu mesleği öğrenmek isteyenlere yardımcı olmak amaçlıdır.

Eğitmenlik eğitimi online olup normalde 2.000₺ veya Avrupa'da 700€ eğitim ücreti olan eğitim talep karşılanıncaya kadar 70% indirimli fiyatından  yapılacaktır. +90 532 301 10 46 Whats App

Eğitmenlik eğitimi Türkiye'de Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK Avrupa'da ise Süleyman GÖK tarafından verilmektedir.

Hacamat Eğitmenlik eğitimi, tüm dünyada her ülkeden en az 7 eğitmen yetiştirmeyi hedefleyen HACAMAT ENSTİTÜSÜ ve GELENEKSEL TIP AKADEMİSİ işbirliği ile hemşire, doktor, fizyoterapist, ATT, Biyolog gibi sağlık eğitimi ve altyapısı olan kişiler içindir. Kursun amacı hızla yayılan hacamat mesleğinin doğru ellerde doğru kişiler tarafından öğretilmesi amaçlıdır.

Kurs gelirlerinin 70%-50% arası net gelir eğitmene ödenir.

Bizden almış olduğunuz ''Hacamat Eğitici Belgesi'' katılım belgesi niteliğinde olup bunun eğtimini aldığınızı gösterir. Resmi yetkilendirme belgesi değildir.

Kursa Katılınca Nelere Sahip Olursunuz ?

  • Gelenekesl Tıp Akademisi Eğitmenlik Eğitimi Belgesi

Size Süleyman GÖK ve Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK imzalı Hacamat Eğitmenlik Eğitimi katılım belgesi verilir. Gerek sizin eğitmenliğiniz gerekse eğitim sonrası verilen sertifikalar resmi bir yetki belgesi değildir.  Berberlerin veya eski güvenlik görevlisi uzmanın dahi günümüzde hacamat eğitmenliği yaptığı HACAMAT EĞİTMENLİĞİ' nin doğru kişiler tarafından yapılmasını sağlama amacıdır.

  • Eğitmenlik Eğitimi Kurs Süresi

Temel Hacamat Eğitmenlik eğitimi 12 saat olup eğitimin tamamı online verilecektir. Gerekirse eğitmen adayı normal online veya yüz yüze yapılan eğitimlerde asistan eğitmen olarak katılımı sağlanıp en iyi şekilde yetiştirirlir.

Temel sağlık eğitimi olan herkes Hacamat Eğitmenliğe başvuru yapabilir.

Hacamat Eğitimenlik eğitimleri Türkiye'de Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK Avrupa'da ise Süleyman Gök tarafından verilmektedir.

Sahne tecrübesi olan, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde becerikli, öğretmeyi seven herkes eğitmen olabilir.

  • Süleyman Gök ve Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK imzalı "HACAMAT EĞİTMENLİK" katılım belgesi.

Eğitmenlik eğitimi alıp çevrenizdeki kişilere faydalı olmak isterseniz bu tam size göre.Vereceğiniz eğitimlerden size %50 geri ödeme yapılır. 

  • Hacamat ve Sülük Terapi Eğitmenliği

Hemşire, Fizyoterapits, Güzellik Uzmanı, Masör, Biyolog gibi alanda eğitimi olan herkes Hacamat ve Sülük eğitmeni olabilir. Eğitmenlere ayırca Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK imzalı eğitmenlik belgesi verilir.

Detalı bilgi için ; www.hacamatenstitusu.com.tr  web sitesini tıklayıp  ziyaret edebilir yada +90 532 301 10 46 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.


 

 

 

Karagöz Medya Araştırmacı Gazeteci Müjdat GÜLDÜ

+90 532 445 58 49 Whats App

www.karagozmedya.com